2018-2019 Palto Modelleri İle İçiniz Isınsın

2018-2019 Palto Modelleri İle İçiniz Isınsın

Mont modelleri 2018 kreasyonlarında uyarı çeken pek fazla trend parça bulunmaktadır. Retro tarzda modeller ve cesur parçalar bu sene kışa damga vuracaklar aralarında yer alıyor. Siz de şıklığınızı sokaklara montunuz tamamen taşımak istiyorsanız yalnızca içinize giyeceklere değil, montunuza da dikkat etmelisiniz. Ceket modelleri 2018 içerisinde içinizi ısıtacak öyle fazla model bulabilirsiniz.

Şıklığınıza Uygun Ceket Seçimi Nasıl Yapılır?

Cilt ceket modelleri 2018 senesinin yine en trend parçalarından biri oluyor. Cilt ceket seneler geçse bile popülerliğini kaybetmeyen bir parça olduğu için dolabınızda mutlaka bulunması gerekiyor. Ama genelde kullandığınız parçalara tarafından mont seçimi yapmanız daha içten olacaktır. Herzamanki giyinenler ile spor giyimi seçim edenler farklı modellere yönelebilir. Tercih edebileceğiniz ceketler:

Olağan giyinenler için trençkot modelleri 2018 kreasyonları uygun olabilir. Spor giyinenler için manto modelleri 2018 arasından spor tarzda olan modelleri seçebilirsiniz. Deri çizme sevenler de deri ceketleri kullanabilir.

Pabuç ile Kabanlarınız Ahenkli Olmalıdır

Kaban modelleri 2018 trendleri aralarında seçiminizi yaparken ayakkabılarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Klasik ayakkabılarınız ve pastel tonlarında topuklu botlarınız varsa yine pastel tonlarında montlar satın alabilirsiniz. Spor ayakkabılarınız ve dağa tırmanan botu gibi ayakkabılarınız varsa seçimlerinizi de buna uygun yapmalı ve mont alırken daha spor modellere yönelmelisiniz. Her iki modelden de alabilir ve dolabınızda alternatif olarak bulundurabilirsiniz. Yazın mont alırsanız daha düşük fiyatlara bulabileceğiniz için ayrıcalıklı olabilirsiniz.

Kıyafetin Kaliteli Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Tıklayın !

Blazer Ceket Nasıl Giyilir? Tıklayın !

Ceset Tipinize Yerinde Elbise Seçin, Gecenin En Şık Kadını Olun Tıklayın !

Bir cevap yazın