2018 sonbahar yeni sezon trendleri çiçek desenlerden vazgeçmeyin!

2018 sonbahar yeni sezon trendleri çiçek desenlerden vazgeçmeyin!

2018 sonbahar trendleri neler? Sonbaharda hangi desenler moda olacak? Yazın sık sık seçim edilen çicek desenleri sonbaharda da devam ediyor!

SONBAHARDA ÇİÇEKLERİ TERK ETMİYORUZ

Bütün bir yazı floral desen etkisinde geçirdik. Şu Anda bu desenleri sonbahara taşıma vakti. Doğadan ilham alan kumaşlar bu sezonda da yeni bir yorumla devam ediyor. Floral desenler güz renkleri ve dokunuşlarıyla birleşiyor.

morhipo-sonbahar-sikligi-Me9i.jpg

Bu yıl 2018 güz giyim trendleri arasında yer alan çiçek desenler ve çizgileri kullanmaya devam ediyoruz. Her ne değin mevsim geçişlerinde giyim tarz seçme konusunda zorlansak da doğru parça ve içten kombin ile üstesinden ulaşmak basit olacaktır. Morhipo MAG ekibi, güz modasını belirleyen desenleri paylaşarak romantik mevsimin stil ipuçlarını veriyor.

cicek-desen-morhipo-pantolon-JSpb.jpg

Morhipo MAG ekibi yeni sezonun trendlerini inceledi ve sonbahara dominant olacak desenleri belirledi: Doğanın etkisi ve 60’lar nostaljisi yeni sezonun kilit ipuçları!

morhipo-cicek-desenli-etek-QJls.jpg

ÇİZGİLER VE EKOSELER 60’LARA SELAM!

Çizgi ve ekose desenler bir süredir tasarımcıların en çok tercih ettiği kumaşlar arasında yer alıyor. 60’lar nostaljisi yaratan bu desenler, bu sezon sınır tanımayarak hiç olmadığı kadar ön planda olacak.

morhipo-cizgili-elbise-ak8M.jpg

Sokak modasından gece şıklığına değin bütün görünümlere uyarlanan çizgi ve ekose desenleri uygulamak isteyenlere, gömlek ve gömlek elbiseleri öneriyor.

morhipo-elbise-FVXv.jpg

SAFARİ ETKİSİ ŞEHRE İNİYOR

Vahşi doğa figürlerini kıyafetlere içeren “animal print” modası kısa bir aradan sonradan sonbaharda geri dönüyor ve bu romantik mevsim, gösterişli desenlerle hareketleniyor. Bu sezon tüm gardıroplarda leopar veya yılan desenli bir parça mutlaka olacak.

morhipo-leopar-desen-89aX.jpg

Bir cevap yazın