Bir kış gardırobunun olmazsa olmazları

Bir kış gardırobunun olmazsa olmazları

Kış aylarında kat kat giyinmek modadan imtiyaz vermeyi gerektirmiyor. Bu soğuk mevsimde de şık görünebilirsiniz. Bunun için gardırobunuzda olması gereken bir takım parçalar var. İşte kış mevsiminde de stil sahibi olmanızı sağlayacak kıyafetler.

Örme kazaklar

Kışın mutlaka bulunması gereken bir üründür. Bu sezon, tasarımcılar bolca dekoratif teferruat, uzun kollar ve büyük omuzlarla parlak, unutulmaz, şık kazaklar üretiyor. Bu tür kazaklar hemen hemen her türlü pantolon, elbise ve natürel fakat diz boyu botlarla kullanabilirsiniz.

Diz çorapları

Rahat ve şık olan diz boyu çoraplar bayağı çoraplara çok iyi bir alternatiftir. Dokusundan, renginden veya tasarımından bağımsız olarak gardırobunuzdaki diğer kıyafetlerle kombinlenebilirler. Tayt üzerinde uzun çizmelerle olağanüstü görünüyorlar.

Büyük doruk şallar

Bu sıcacık ve sıcak aksesuar kışın mutlaka dolabınızda bulunması gereken bir üründür. yaklaşık olarak her kıyafetle birleştirilebilir, bilhassa kışlık bir ceket, yakası açık bir kazak veya deri ceketle fantastik görünür.

Örme şapkalar

İşte, kışın en fazla kullanılan aksesuarı. Çok sayıda ayrı stil mevcuttur, ancak derhal en popüler olanlar büyük örgü olanlardır.

Renkli tüylü ceketler

Kış mevsiminin kasvetli havasını yok etmek için bu parçalar birebir. Bu ceketler şık oldu dek da sıcacık.

Diz boyu çizmeler

Diz boyu çizmeler kışın trendleri arasında yer alıyor. Uzun kışlık palto, uzun hırkalar, elbiseler, skinny kot pantolonlar ve balıkçı yakalı kazaklar da dahil olmak üzere her türlü kıyafetle kullanılabilirler.

Renkli botlar

Siyah, gri ya da kahverengi botlara alternatif olarak rengarenk botlar bu kışın popülerlerinden. Bu botlar soğuk havalarda sizi korurken bununla beraber uyarı çekmenizi sağlayacak.

Örgü elbiseler

Örme elbiseler kış sezonun en isabetli tercihlerinden. Farklı tasarımlarıyla bu kış kadınlara zarafet katacak. Her dolapta kesin bulunması gereken parçaların başında geliyor.

Bir cevap yazın