En Ayrı Elbise Modelleri

En Ayrı Elbise Modelleri

Baharın gelmesiyle hava ısınmaya ve gardolaplarımızdaki kış renkleri, kalın kazak ve paltolar yerini canlı renk ve desenlere, elbise ve eteklere bırakıyor. Biz de bu sebeple birbirinden şık ve güzel elbise modellerini bugünkü galerimizde bir araya getirdik!

Bahar kombinlerinin vazgeçilmezi olan canlı ve doğal renkler elbiselerde de kendini gösteriyor. Çiçek desenli, mavi, yeşil gibi doğal tonlardaki elbise modelleri jurnal şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalardan olacak. Kısa ve ufak elbiselerin yanı sıra uzun elbiseler de bir hayli moda. Bilhassa etnik desenli uzun bir elbiseyi kovboy çizmeleri ya da bir bootie ile kombinleyerek modern bohem bir şıklık yaratabilirsiniz. Gece kıyafetlerinde ise abartılı ve taşlı kıyafetler yerine düz renk, balıkçı, tül veya saten kumaşlarda uzun elbiseler tercih etmek ayrıca sade keza de şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Elbiseniz çok hareketli ve desenliyle düz bir kundura seçim etmeli, eğer düz renk ve sade bir elbise giyecekseniz daha stil ve göze çarpan bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

İşte sizin için bir araya getirdiğimiz birbirinden çağdaş ve farklı elbise modelleri. Galerimizde gece elbiselerinden günlük elbiselere dek her tarza ve duruma yerinde elbise modelini bulabileceksiniz.

 

1. Çiçekli Elbise Modeli

Elbise Modelleri

2. Yeni Trend Yırtmaçlı Uzun Elbise Modelleri

Yeni Elbise Modelleri

3. Kadife Elbise Modeli

Elbise Modelleri Bayan

4. Olağanüstü Balon Etek Elbise Modeli

Harika Elbise Modelleri

5. Çok Şık Kısa Abiye Elbise

Elbise Örnekleri

6.

Elbise Modelleri-6

7.

Elbise Modelleri-7

8.

Elbise Modelleri-8

9.

Elbise Modelleri-9

10.

Elbise Modelleri-10

11.

Elbise Modelleri-11

12.

Elbise Modelleri-12

13.

Elbise Modelleri-13

14.

Elbise Modelleri-14

15.

Elbise Modelleri-15

16.

Elbise Modelleri-16

17.

Elbise Modelleri-17

18.

Elbise Modelleri-18

19.

Elbise Modelleri-19

20.

Elbise Modelleri-20

Bir cevap yazın